Biz kimiz?

20 yılı aşkın sektör tecrübesi ile Avrupa, Arap Körfezi ve Orta Asya’daki en etkin güvenilir mecralarla işbirliği içerisindeyiz.

Bizler Planet Media olarak, 20 yılı aşkın sektör tecrübemizle, Türkiye’deki firmaların dünyanın her yerindeki hedef kitlelerine ulaşabilmesine, en etkin reklam alanlarını kullanarak aracılık ediyoruz.

Deneyimimiz ve profesyonel çalışma ekibimizle, planlama, satın alma, prodüksiyon ve raporlama süreçlerini işleterek müşterilerimize en doğru reklam yatırımını yaptırıyoruz.

Müşterilerimize, bütçe, sektör ve rakip analizleri yaparak en doğru ve en etkin mecrayı seçmelerini sağlıyoruz.

Değerlerimiz

Planet Media olarak, Misyonumuz, Vizyonumuz, Kalite ve Yönetimimiz neler?

Misyonumuz

Planet Media olarak kurum ve kuruluşlara kaliteli iletişim hizmetleri sunmak ve bu süreçlerde yapım, ajans, medya planlama ve satın alma, organizasyon ve danışmanlık faaliyetlerini de başarıyla yerine getirmek.

Vizyonumuz

Yaratıcı ve işlevsel tasarımlarla sektöründe  kapsamlı hizmetler veren,  gerçekleştirdiği işlerle müşteriler tarafından ilk tercih edilen, en güvenilir ve markalaşmış bir firma olmaktır.

Kalite ve Yönetim

Planet Media sektörün gelişimini desteklemeyi ve müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan servisleri üretmeyi temel ilke edinerek kendini geliştirmektedir.

Çalışma Ortaklarımız

Planlama ve satınalma hizmeti sunduğumuz değerli müşterilerimizden bazıları…

© 2019 Planet Media. Her hakkı saklıdır. | Impressum | Datenschutz 

back to top